Continental Lastikleri Yetkili Satıcısı - Antalya

ERDOĞANLAR

Continental, 8 Ekim 1871 tarihinde Almanya’nın Hannover şehrinde kurulmuş dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biridir. Trafikte sürüş emniyeti sağlamak ve en kısa fren mesafesine ulaşmak için geniş çaplı üretim ve Ar-Ge yatırımları yapmaktadır. 53 ülkede 208.000’den fazla kişiyi istihdam ederek 2015 yılında 39.2 milyar Euro’luk ciro elde etmiştir.

Türkiye’de, 1963 yılında Vehbi Koç’un kurduğu ve 2008 yılında Continental AG’nin Otomotiv Lastikleri Tevzi A.Ş.’yi satın alması ile faaliyete başlayan Continental Türkiye, Türkiye’nin dört bir yanında binek, SUV/4x4, hafif ticari, kamyon, otobüs ve endüstriyel lastikleri satışı yapmaktadır. Bu amaçla Antalya Aksu ’de açılan Erdoğanlar, Continental Yetkili Satıcısı olarak bilgili ve güler yüzlü personeli ile amacınıza ve aracınıza en uygun lastiği günümüzün modern ekipmanları ve yüksek servis kalitesi ile sunmaktadır.

Continental, azami hızdan ıslak ve kuru yolda fren mesafesine, kilometre performansından yol tutuşu, konfor ve gürültü düzeyine kadar yıllardır sürdürdüğü kapsamlı araştırma ve testlerle araç üreticilerine yönelik en yüksek kalite standartlarını karşılayan birinci sınıf lastikler sunar. Avrupa’da ortalama her üç araçtan biri fabrikadan Continental lastikleri ile çıkıyor, bu da orijinal ekipman tedarikçileri arasında Continental’i Avrupa’nın birinci tercihi yapıyor. Uzmanların yaptığı gibi sizlerin de Continental lastiklerini tercih edebilmeniz için geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip Antalya Aksu’de bulunan yetkili satıcımız Erdoğanlar’e sizleri bekliyoruz.